Mieszkanie 2 pokoi 81 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$431,321
$5,325/m²
;
In CRM: 199697
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.02.2026

• Adres
    Georgiou Griva Digeni Avenue, 7 1st Lyceum of Paphos Ethnarch Makarios III

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,325/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    81 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Na sprzedaż jest nowoczesny dwupokojowy apartament z dwiema łazienkami w samym sercu miasta Pafos, położony w chronionym zamkniętym kompleksie. Ta nieruchomość jest w budowie i będzie gotowa w 2027 roku, oferując zupełnie nowy dom o powierzchni wewnętrznej 81 metrów kwadratowych. Apartament znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku, znajduje się wygodna winda. Okna oferują piękne widoki na miasto i morze, które tworzy komfortowe i relaksujące środowisko.

Miasto Pafos znane jest z tętniącej życiem atmosfery, uroku historycznego i komfortowego stylu życia. Będziesz blisko wszystkich niezbędnych obiektów: sklepy, kawiarnie, szkoły i placówki medyczne. Obszar zapewnia szybki i wygodny dostęp do autostrady, dzięki czemu łatwo dostać się do dowolnej części miasta.

Apartament posiada wysoką klasę efektywności energetycznej (klasa A), która pomoże zaoszczędzić na narzędziach. Projekt jest nowoczesny, podczas gdy możliwe jest zakup nieruchomości w pełni umeblowane, biorąc pod uwagę swoje życzenia.

Jeśli szukasz komfortowe mieszkalnictwo miejskie lub rozsądnej inwestycji w południe-po obszarze, to mieszkanie jest doskonałym wyborem. Kontakt Fioletowy Międzynarodowy Nieruchomości dziś więcej informacji lub zorganizować przegląd.