Mieszkanie 3 pokoi 115 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$726,786
$6,320/m²
;
In CRM: 194425
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.11.2025

• Adres
    Michail Michailidi, 7

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,320/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    115 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Na sprzedaż nowoczesny apartament w ramach projektu o komfortowej powierzchni wewnętrznej 115 m2. Apartament posiada trzy przestronne sypialnie i dwie nowoczesne łazienki, co czyni go idealnym wyborem dla rodzin lub profesjonalistów, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni. Apartament znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z windą, która zapewnia wygodę i łatwy dostęp.

Apartament ten znajduje się w dzielnicy Ayia Zoni, w dzielnicy bezpieczeństwa. Ayia Zoni jest tętniącym życiem obszarem znanym z połączenia tradycji i urbanistyki. Tutaj znajdziesz sklepy, kawiarnie i szkoły w odległości spaceru, a także wygodny dostęp do autostrady dla szybkiego dostępu do innych części miasta. To miejsce jest idealne dla tych, którzy cenią zrównoważony styl życia, łącząc aktywną atmosferę miejską i spokojne ulice mieszkalne.

Ciesz się widokiem miasta z nowego domu i skorzystać z bliskości lokalnej infrastruktury. Jeśli szukasz wysokiej jakości mieszkanie w doskonałej lokalizacji, jest to świetna opcja. Aby uzyskać więcej informacji lub rezerwacji nowego domu, kontakt Purple International nieruchomości dzisiaj.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Limassol
Edukacja
Opieka zdrowotna

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata