Willa 3 pokoi 191 m² Paralimni, Cypr

Paralimni, Protaras, Cypr
$1,01M
$5,300/m²
;
In CRM: 181644
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.02.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    191 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    555 m²

Opis

Na sprzedaż znajduje się wspaniała willa, która jest obecnie budowana w prestiżowej dzielnicy Protaras. Ten nowoczesny dom ma przestronną powierzchnię 191 metrów kwadratowych i jest przeznaczony do komfortowego życia. Obiekt posiada trzy przestronne sypialnie i trzy łazienki, co czyni go idealnym wyborem dla rodzin lub tych, którzy lubią przyjmować gości.

Willa znajduje się na dużej działce, oferując wystarczająco dużo przestrzeni na zewnątrz i prywatny basen - świetna opcja relaksu w słońcu. Zapierające dech w piersiach panoramiczne i spokojne widoki na morze bezpośrednio z domu, tworząc spokojną i spokojną atmosferę każdego dnia.

Protary znane są z pięknych plaż, czystej wody i żywej, ale przyjaznej rodzinie atmosfery. Obszar posiada szeroki zakres udogodnień: sklepy, restauracje i różne usługi są tylko kilka minut spacerem. Najbliższa autostrada zapewnia szybki i wygodny dostęp do sąsiednich miast, ułatwiając codzienne dojazdy.

Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tej unikalnej willi w jednym z najbardziej atrakcyjnych obszarów Protaras.