Willa 4 pokoi 163 m² Paralimni, Cypr

Paralimni, Protaras, Cypr
$1,12M
$6,861/m²
;
In CRM: 181234
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.02.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    163 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    722 m²

Opis

Odkryj tę pięknie oddzieloną willę z 163 m2 nowoczesnej przestrzeni życiowej. Dom posiada cztery przestronne sypialnie i cztery stylowe łazienki, co czyni go idealnym dla rodzin lub osób poszukujących komfortu i prywatności. Każdy pokój jest starannie zaprojektowany do maksymalnego naturalnego oświetlenia, tworząc ciepłą i przytulną atmosferę.

Idź na przestronny prywatny plac, gdzie można cieszyć się własnym basenem i zrelaksować się w spokojnej atmosferze. Willa oferuje piękne widoki, tworząc naprawdę wyjątkowe warunki dla życia na świeżym powietrzu i rozrywki.

Położony w Protaras, jednym z najbardziej wysublimowanych obszarów przybrzeżnych regionu, nieruchomość ta oferuje idealne połączenie spokoju i wygody. Protary słyną z piaszczystych plaż, czystej wody i gościnnej atmosfery. Będziesz tylko kilka minut od autostrady na wygodne wycieczki i blisko do wszystkich niezbędnych udogodnień, w tym sklepów, restauracji i szkół.

Lokalizacja na mapie

Paralimni, Protaras, Cypr
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Rekreacja