Mieszkanie 5 pokojów 316 m² Kissonerga, Cypr

Kissonerga, Cypr, Koinoteta Kissonergas
$5,86M
$18,533/m²
;
In CRM: 180654
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 1.10.2025

Cena za m²
    $18,533/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    316 m²

Opis

Luksusowy bungalow na sprzedaż w Kissonerga, Pafos. 5 sypialni, 3 łazienki, panoramiczne widoki na morze, jacuzzi, prywatny basen, ogrodów krajobrazowych, w pobliżu Coral Bay.
Odkryj wyjątkowy luksusowy bungalow na sprzedaż w Pafos, doskonale położony na wzniesionej działce oferującej niezakłócone 180 ° widoki na morze zachodniego wybrzeża Morza Śródziemnego. Położony na obrzeżach wioski Kissonerga, to znakomita rezydencja łączy prywatność, komfort i bliskość najlepszych atrakcji w regionie Pafos.

Pierwsza lokalizacja

Całkowita powierzchnia: 2,362 m ² (1,502 m ² powierzchni wzniesionej + 860 m ² powierzchni wolnej).

Tylko 8- 10 minut jazdy do centrum miasta Pafos i Kato Pafos port.

Westward, dotrzesz do popularnego ośrodka Coral Bay.

20 minut do międzynarodowego lotniska Pafos, 90 minut do lotniska Larnaca.

10 minut do portu rybackiego Saint George, w pobliżu pięknego Parku Narodowego Akamas.

Zapierające dech w piersiach zachody słońca wzdłuż linii brzegowej od Chlorakas do Coral Bay, tworząc niezapomniane doświadczenie wizualne okrągłe lata.

Przegląd właściwości

Parter bungalow z sufitami na poziomie podziału (2.54 - 3.69 m)

Centralna recepcja z przedłużonym skrzydłem rodzinnym - 142 m ²

Eleganckie otwarcie-plan wejścia, życia i formalnej jadalni

Przestronne kuchnia rodzinna, z przestrzenią do jedzenia

Strefa sypialna z 3 niezależnymi skrzydłami - 174 m ²