Willa 5 pokojów 350 m² Tala, Cypr

Tala, Cypr, Koinoteta Talas
$1,39M
$3,984/m²
;
In CRM: 180653
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.07.2025

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    350 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    850 m²

Opis

Beautifull willa w Tali oferuje panoramiczne widoki na morze
Pięć sypialni na apartament
Ogrzewanie podłogowe
Panele grzewcze na ścianach
W pełni wyposażona kuchnia, Miele marki wszystkie urządzenia i urządzenia prawie nowe
W pełni klimatyzowany cały dom
Nieuszkodzony widok na morze z ogrodu z recepcji ze wszystkich pięciu pokoi
Nieskończoność, basen z widokiem na morze
Utrzyma ogród
Obszar grillowania
Prysznic w pobliżu basenu
Magazyn
Parking prywatny dla dwóch samochodów
Stare meble z Włoch z wysokiej klasy marek
Zewnętrzna część wypoczynkowa z widokiem na morze bez przeszkód
2 satelita zainstalowany w domu