Mieszkanie 3 pokoi 147 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$1,12M
$7,604/m²
;
In CRM: 56183
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.04.2026

Cena za m²
    $7,604/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    147 m²

Opis

Stylowy projekt zlokalizowany w Germasogeia, Limassol. Kilka chwil od wielu plaż, hoteli i restauracji. Główne cechy Inteligentny dom W pełni wyposażone kuchnie Przestronne wnętrza Basen w kompleksie Obszar grillowania Plac zabaw dla dzieci Pit pożarowy Ogród krajobrazowy Siłownia, sauna, parowiec Pod parkingiem Dostępność Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 123 m2 Pokryte werandy 21 m2 Istnieje więcej mieszkań dostępnych w tym projekcie. Oczekiwany termin zakończenia robót: grudzień 2026 r.