Dom 5 pokojów 500 m² Koinoteta Pyrgou Lemesou, Cypr

Cypr, Koinoteta Pyrgou Lemesou
$3,78M
$7,555/m²
;
In CRM: 55992
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    500 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 350 m²

Opis

Luksusowa willa z 5 sypialniami na sprzedaż lub wynajem w Pyrgos, Limassol. Położony w pobliżu prestiżowego hotelu Saint Raphael, ta nowoczesna willa oferuje niezrównane doświadczenie życiowe w jednym z najbardziej pożądanych obszarów Limassol. Główne cechy 5 przestronnych sypialni Oszałamiający panoramiczny widok na Morze Śródziemne Basen Centralne ogrzewanie dla komfortu okrągłego roku Pokryty garaż z dużą przestrzenią Ta znakomita willa płynnie łączy nowoczesny design z funkcjonalnością, oferując wykończenia premium i przemyślane układy. Czy jesteś gospodarzem gości lub cieszyć się spokojne chwile rodzinne, ten dom spełnia wszystkie swoje potrzeby. Cena Czynsz: 15,000 EUR miesięcznie (leasing minimum 6-miesięczny) Na sprzedaż: 3,2 mln EUR