Dom 4 pokoi 354 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$2,71M
$7,664/m²
;
In CRM: 46005
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 27.02.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    354 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    556 m²

Opis

Nowa luksusowa willa z 4 sypialniami z widokiem na morze w dzielnicy Mesovounia. Położony w cichej okolicy z łatwym dostępem do autostrady. Główne cechy Klasa energetyczna A System fotowoltaiczny Ogrzewanie podłogowe wody Klimatyzacja DAIKIN Osłony elektryczne Termoizolacja aluminiowa niską Sauna Kuchnia włoska Sanitarny MARK VILLEROY @ BOCH i mikser CROHE Basen Ściany zewnętrzne z ciepłem 25 cm Duża ceramika podłogowa lub marmur dobrej jakości laminat w sypialniach Marmurowe parapety okienne Czerwony system nawadniania gleby, rośliny ogród krajobrazowy System zabezpieczeń alarmowych Alarm pożarowy Podnieść Powierzchnia kryta 234 m2 Piwnica 120 m2 Pokryte werandy 60 m2 Dostawa 01 / 2027