Dom 4 pokoi 467 m² Agios Tychonas, Cypr

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona
$4,66M
$9,985/m²
;
In CRM: 36203
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    467 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 518 m²

Opis

Elegancki klasyczny styl 5 sypialni willi z poddaszem i parter obiektów znajduje się w prestiżowej okolicy Agios Tychonas. Nieruchomość korzysta ze wzniesionej pozycji i panoramicznych widoków przybrzeżnych i morskich dostępnych z większości obszarów mieszkalnych. Główne cechy: 2 z 5 dużych sypialni są ensuit Willa jest w pełni wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia, posiada systemy AC i ogrzewania częściowo umeblowane Duży salon na niższym poziomie nieruchomości oferuje saunę, bar i kino domowe Piękny, dojrzały ogród z bbq obszarze i dziecka-kształt prywatny basen Przytulny strych z łazienką i garderobą, które mogą być używane jako dodatkowe / gościnna sypialnia

Lokalizacja na mapie

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona