Mieszkanie 3 pokoi 288 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$3,54M
$12,297/m²
;
In CRM: 21803
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $12,297/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    288 m²

Opis

Dwupoziomowy apartament z przodu w Germasogia Obszar turystyczny na sprzedaż. Nieruchomość jest obecnie w fazie przebudowy. Początkowym planem było stworzenie luksusowego spa, kosmetologii i ayurveda kliniki z architektonicznych i projektantów planów w tym celu. Jest to również atrakcyjna szansa na inwestycje biznesowe. Projektowanie przestrzeni może być dostosowane, a powierzchnia będzie się zmieniać w zależności od wybranego planu. Poniższe wymiary są przybliżone: Parter -147m2 Pierwsze piętro (mezzanine) - 77sq.m. Taras kryty -64m2 Taras odkryty - 243sq.m. Total Apartment Area -531sq.m. + 4 miejsca parkingowe.