Mieszkanie 4 pokoi 137 m² Fassoula, Cypr

Fassoula, Cypr, Fasoula Lemesou
$782,490
$5,712/m²
;
In CRM: 2330825
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.05.2024

Cena za m²
    $5,712/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    137 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Taras

Opis

New complex of villas close to a highway, Fasoula, Cyprus

We offer high-quality villas with verandas and parking spaces.

It's possible to build a swimming pool.

Facilities and equipment in the house
  • Pre-installation for air conditioning
  • Pre-installation for electric heating
  • Solar panels
Location and nearby infrastructure

The property is located in a quiet area, 5 minutes away from a highway, close to restaurants, parks, schools.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?