Mieszkanie 3 pokoi 124 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$676,185
$5,453/m²
;
In CRM: 2239992
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.12.2024

Cena za m²
    $5,453/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    124 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Ogród
  • Taras

Lokalizacja

  • Pierwsza linia brzegowa

Opis

Kompleks willi na pierwszej linii morza, Pafos, Cypr

Oferujemy przestronne i wysokiej jakości wille z basenami.

Rezydencja posiada tereny zielone.

Lokalizacja i pobliska infrastruktura

Nieruchomość znajduje się w pobliżu pięciogwiazdkowego hotelu, miejsc wartych zobaczenia i wszelkiej niezbędnej infrastruktury, mariny i turystycznej części Pafos, centrum handlowego.

  • Grobowce Królewskie — 3 minuty
  • Centrum handlowe — 6 minut
  • Marina i promenada — 9 minut
  • Plaża — 10 minut
  • Centrum miasta — 8 minut
  • Szpital — 11 minut
  • Międzynarodowa szkoła — 12 minut
  • Autostrada — 11 minut