Mieszkanie 2 pokoi 74 m² Carewo, Bułgaria

Carewo, Bułgaria
$127,693
$1,726/m²
;
In CRM: 353635
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.05.2026

Cena za m²
    $1,726/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    74 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Nowa Super Cena Budapeszt 124; 1- Sypialnia Apartament Budapeszt 124; Primea Beach Residence, Tsarevo IBG Real Estates to doskonała okazja do zakupu nadmorskiej nieruchomości w doskonałej cenie w Tarevo! Oferujemy na sprzedaż przestronne 1-pokojowe mieszkanie w kompleksie Primea Beach Residence, położony na wygodnym 2 piętrze. Szczegóły własności: Powierzchnia całkowita: 74 m2 • Piętro: 2 • Układ: - salon z kuchnią i jadalnią - oddzielna sypialnia - korytarz - łazienka z WC - balkon • Akt 16 Apartament oferuje komfortowy układ i nadaje się do użytku na wakacje, stałe życie lub wynajem inwestycji. 💰 Oferta specjalna: Stara cena: €115000 👉 Nowa cena: 110000 EUR Dodatkowe informacje: Opłata za utrzymanie: 500 EUR / rok • Świetna lokalizacja w pobliżu morza • Cichy i relaksujący obszar 📞 Zadzwoń do nas! Jesteśmy gotowi do organizacji przeglądów w Tarevo w dowolnym dogodnym dla Ciebie czasie!