Mieszkanie 4 pokoi 320 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$407,005
VAT
$1,272/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $1,272/m²
  • Piętro
    Piętro
    7
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    320 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2016
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7