Mieszkanie 2 pokoi 63 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$156,988
VAT
$2,492/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

• Adres
    Edelvais, 7

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,492/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    63 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2014
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

💥 Kompleks Premium i indywidualnie: doskonałe dwupokojowe mieszkanie w LCD "Olimp" (Światła VLAS)