Mieszkanie 3 pokoi 113 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$104,799
VAT
$927/m²
;
Data aktualizacji: 19.05.2026

Cena za m²
    $927/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    113 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2008
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

🏢 LOKACJA I WIELKA LOKACJA: Trzypokojowe mieszkanie w COMPLEX AVALON

Oferujemy na sprzedaż bardzo przestronne dwupokojowe mieszkanie (z 2 sypialniami) w popularnym kompleksie mieszkalnym typu zamkniętego Avalon (Avalon). Kompleks znajduje się w doskonałej zielonej i terenów zielonych Sunny Beach, zaledwie 450- 500 metrów od luksusowej piaszczystej plaży (około 7 minut spokojnego spaceru) i w odległości spaceru od wszystkich kluczowych infrastruktur ośrodka.