Mieszkanie 2 pokoi 60 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$83,714
VAT
$1,395/m²
;
Data aktualizacji: 17.05.2026

Cena za m²
    $1,395/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2011
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5