Mieszkanie 2 pokoi 60 m² Burgas, Bułgaria

Bułgaria, Burgas
$72,601
$1,210/m²
;
In CRM: 3284
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.02.2026

• Adres
    Matey Mitkaloto, 45 Kaufland

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,210/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Oferujemy przestronne, nieumeblowane mieszkanie dwupokojowe „od ręki” w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym BEZ opłat eksploatacyjnych w kompleksie Meden Rudnik w Burgas.

Mieszkanie ma powierzchnię 60,48 m² i znajduje się na 6. piętrze.

Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, łazienki i tarasu.

W budynku oferujemy również mieszkania dwupokojowe o podobnych parametrach: od 59,50 m² do 71,48 m² w cenach od 61 000 do 77 910 euro.

Istnieje możliwość dokupienia MIEJSCA PARKINGOWEGO.