Mieszkanie 3 pokoi 93 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$153,120
$1,646/m²
;
In CRM: 344932
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 6.02.2026

Cena za m²
    $1,646/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    93 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Opis

Widok na morze 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Complex Compass, Sveti Vlas, Dinevi Resort Na sprzedaż jest ten dwupokojowy apartament położony na 5 piętrze w kompleksie Compass w Sveti Vlas. Kompleks znajduje się zaledwie 350 m od Mariny Dinevi - jak również od wspaniałych plaż Venid Beach - oceniane z Błękitną Flagą. Kompleks oferuje basen, ochronę i nadzór wideo. Kompleks znajduje się w niewielkiej odległości od różnych sklepów, przystanek autobusowy, piekarnia, plaża i oczywiście popularny jacht Port ze wszystkimi jego sklepami, restauracjami i rozrywką. Obiekt jest na sprzedaż 93 m2 + parking, apartament składa się z salonu z kuchnią i jadalnią, 3 balkony, 2 sypialnie, łazienka z WC i umywalka. Istnieją trzy balkony, dwa większe z widokiem na morze i mniejszy funkcjonalny. Mieszkanie jest sprzedawane wraz z własnym oddzielnym miejscem parkingowym tuż przed kompleksem. Obiekt jest na sprzedaż urządzony, jak pokazano na zdjęciach. Usługi i udogodnienia w Complex Compass, Sveti Vlas: - Basen - Parking - Bezpieczeństwo - Plaża - 350 metrów - Marina Dinevi Port jachtowy - 350 metrów Niska opłata za utrzymanie: 12 EUR / m2

Lokalizacja na mapie

Sweti Włas, Bułgaria