Mieszkanie 3 pokoi 134 m² Topola, Bułgaria

Topola, Bułgaria
$127,914
$955/m²
;
In CRM: 2785
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.02.2026

• Adres
    9

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $955/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    134 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2015
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Oferujemy przestronny, umeblowany apartament z dwiema sypialniami i panoramicznym widokiem na morze w kompleksie Kaliakria Resort w Topola.