Mieszkanie 2 pokoi 103 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$140,761
$1,367/m²
;
In CRM: 34049234
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

• Adres
    Słoneczny Brzeg, 1 va, 51 Yettel

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,367/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    103 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

dowód tożsamości 34049234
Duży apartament na 6 piętrze w samym sercu Sunny Beach.
Koszt: 122,000 euro
Ugoda: Sunny Beach, Coral City
Pokój: 2
Powierzchnia całkowita: 103 m2 (81 m2 apartament + taras 22 m2)
Podłoga: 6 / 6
Opłaty za usługi: brak
Faza budowy: Zamówiony budynek - ustawa 16
System płatności:
5,000 euro depozytu,
100% przy podpisywaniu notarialnego aktu własności.

Przestronny apartament z unikalnym widokiem na Sunny Beach składa się z: przedpokoju, salonu połączonego z kuchnią, sypialni, oddzielnej sypialni, łazienki i dużego tarasu panoramicznego. Z tarasu znajduje się widok na miasto, dosłownie po drugiej stronie drogi pieszej alei Sunny Beach.
Mieszkanie jest na sprzedaż z napraw i mebli. Gotowi na okupację.
Apartament jest zapewniony nie tylko na lato, ale również na stałe.

Informacje o obiekcie:
Hotel Coral City położony jest w samym sercu Sunny Beach - przytulny, z nowoczesną architekturą. Położony 50 metrów od głównej pieszej alei Sunny Beach i tylko 500 metrów do centralnej plaży.
Budynek ma 6 pięter. Na pierwszym piętrze znajduje się duży cały rok supermarket Janet, w odległości spaceru restauracje, kawiarnie, bank, sklepy, kluby nocne, dyskoteki.
Dworzec autobusowy znajduje się również w pobliżu budynku, doskonałe połączenia transportowe do Burgas i Nessebar - jednego z najstarszych miast w Europie oraz do innych miast w Bułgarii.