Mieszkanie 2 pokoi 52 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$114,108
$2,194/m²
;
In CRM: 34071384
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

• Adres
    9

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,194/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    52 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

dowód tożsamości 34037182
Cena: 98,900 euro
Populacja: Sunny Beach
Pokój: 2
Powierzchnia całkowita: 52 m2
Podłoga: 2
Podatek od wsparcia: 18 euro / m2 rocznie
Etap budowy: zlecony budynek - ustawa 16

System płatności:
2000 euro depozytu,
100% przy podpisywaniu notariusza.

Na sprzedaż oferuje dwupokojowe mieszkanie w kompleksie Afrodyta Green w Sunny Beach. Apartament składa się z sali wejściowej, salonu z aneksem kuchennym i rekreacji, sypialni, łazienki i tarasu. Nadaje się do obu lat życia i wynajmu.

Na komfortowy pobyt mieszkańców kompleksu znajduje się basen dla dorosłych z obszaru dla dzieci. Obszar, w którym znajdują się kompleksy Afrodyty i gdzie jest zbudowany kompleks Afrodyta jest cichy i zielony, obszar parku wynosi około 7 hektarów. Na terenie parków znajduje się plac zabaw i teren rekreacyjny, fitness na świeżym powietrzu, boisko sportowe.
W kompleksie Aphrodite Grine:
Basen z miejscem dla dzieci;
Parasole, leżaki;
Plac zabaw:
Foyer o unikalnej konstrukcji;
Recepcja?
kontrola dostępu i nadzór wideo przez cały rok;
Zarządzanie nieruchomościami odbywa się przez cały rok;
W pobliżu przystanku autobusowego, autobusy do Nessebar, Burgas;
Lotnisko w Burgas 30 km.;
2 parki wodne w Sunny Beach - 10 minut;
Dworzec autobusowy jest blisko!