Mieszkanie 3 pokoi 105 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$183,450
$1,747/m²
;
In CRM: 34050572
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,747/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    105 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

dowód tożsamości 34050572
Na sprzedaż:
Apartament z 2 sypialniami w budynku mieszkalnym
Cena: 159000 euro
Ugoda z ludźmi: Nessebar
Pokój: 3
Powierzchnia całkowita: 105 m2
Drugie piętro.
Opłata za wsparcie: 0 euro
Faza budowy: zakończona
Płatność: 5,000 euro depozytu,
100% przy podpisywaniu notariusza.
Miasto Nessebar jest unikalną kombinacją starożytności i nowoczesności, znajduje się na malowniczym wybrzeżu Morza Czarnego. To małe, ale niesamowicie kolorowe miasto znajduje się w południowej części bułgarskiego wybrzeża i jest uważany za jeden z najbardziej atrakcyjnych kurortów w kraju.
Historyczna część miasta znajduje się na półwyspie i znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Wąskie brukowane ulice, starożytne kamienne domy, kościoły ery bizantyjskiej i przytulne dziedzińce tworzą atmosferę, w której duch wieków jest odczuwalny.
Nessebar jest nie tylko muzeum open- air, ale także nowoczesnym kurortem z rozwiniętą infrastrukturą. W nowej części miasta znajdują się kompleksy mieszkalne, hotele, restauracje, sklepy i plaże z miękkim piaskiem złotym. Jest wszystko, czego potrzebujesz do zmierzonego odpoczynku i do aktywnego życia przez cały rok.
Miasto słynie z czystego morza, sprzyjającego klimatu i bogatego programu kulturalnego. Latem odbywają się tu festiwale, koncerty, święta ludowe i wystawy. A bliskość największego ośrodka Sunny Beach sprawia, że Nessebar wygodne dla turystyki i życia.