Mieszkanie 3 pokoi 110 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$188,321
$1,712/m²
;
In CRM: 348820
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.05.2026

Cena za m²
    $1,712/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    110 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Przestronne 2- Apartament w pobliżu plaży 124; Odyssey Complex, Nessebar IBG Real Estates ma przyjemność zaoferować na sprzedaż ten stylowy i przestronny apartament z dwoma sypialniami w Odyssey Complex, położony zaledwie 300 metrów od plaży w jednym z najbardziej pożądanych obszarów Nessebar. Nieruchomość jest doskonałym wyborem dla stałego życia, korzystania z wakacji lub wynajmu inwestycji, dzięki swojej doskonałej lokalizacji, hojnej przestrzeni i funkcjonalnego układu. Apartament ma powierzchnię 110 m2 i znajduje się na trzecim piętrze w budynku z windą, oferując komfort, prywatność i mnóstwo naturalnego światła. Układ: • przestronny salon z kuchnią i jadalnią • 2 wygodne sypialnie • chodzenie w szafie • łazienka z WC • oddzielna toaleta • korytarz • duży taras Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do natychmiastowego wprowadzenia lub wynajęcia. Korzyści majątkowe: • zaledwie 300 metrów od plaży • Akt 16 • indywidualna partia energii elektrycznej • winda • bardzo dobrze utrzymany kompleks • fasada budynku jest obecnie w pełni odświeżona • przestronny i praktyczny układ • gotowe dokumenty do szybkiej transakcji • możliwe finansowanie kredytów hipotecznych Odyssey Complex oferuje spokojną atmosferę w połączeniu z szybkim dostępem do plaży, restauracji, sklepów, transportu publicznego i wszystkich udogodnień Nessebar i Sunny Beach. Opłata za utrzymanie: 12 EUR / m2 rocznie Specjalna cena promocyjna do końca maja: 160 000 EUR Jest to fantastyczna okazja do posiadania przestronnego, nadmorskiego mieszkania w bardzo wysublimowanym obszarze o doskonałym potencjale inwestycyjnym. 📞 Kontakt IBG Real Estates dzisiaj zorganizować oglądanie - nieruchomości takie jak ten przyciągnąć poważne zainteresowanie i szybko sprzedać!