Mieszkanie 3 pokoi 84 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$124,608
$1,483/m²
;
In CRM: 33791254
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,483/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    84 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

# 33791254 Trzypokojowe mieszkanie w centrum Sunny Beach.
Cena: 108 000 euro
Pokoje: 3
Powierzchnia całkowita: 84 m2
. Podłoga: 1 / 5
Ustawa 16
Opłata za wsparcie: 400 euro rocznie

System płatności:
5,000 euro depozytu,
100% po podpisaniu notarialnego aktu własności.
Oferujemy dwupokojowe mieszkanie, umeblowane, z dwoma sypialniami, pokój dzienny, część wypoczynkowa i kuchnia. Budynek ma windę, 1 / 5 piętro. Znajduje się obok dworca autobusowego na Sunny Beach obok hotelu Boomerang. W pobliżu znajduje się restauracja Flora, Gianni i Kuban. Istnieje supermarket, szybkie przekąski i inne udogodnienia funkcjonalne 100 metrów od hotelu.
Lokalizacja:
Sunny Beach jest jednym z największych ośrodków rodzinnych w Bułgarii. Znajduje się 42 km na północ od Burgas i 90 km od Warny. Ośrodek znajduje się wewnątrz małej zatoki, a jego północna część jest pokryta przez pasmo gór Stara Planina - wszystko to, oprócz wspaniałego połączenia morza i gór, zapewnia naturalną ochronę przed zimnymi wiatrami i złą pogodą. Klimat jest łagodny - śródziemnomorski, od maja do września jest 1,700 godzin słońca. Średnia letnia temperatura powietrza wynosi + 27C, a temperatura wody + 24C. Dzięki delikatnej bryzie morskiej nie ma tu ciepłej wody. Ośrodek ten otrzymał międzynarodową nagrodę Błękitnej Flagi za udowodnione korzyści dla środowiska wynikające z bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego.