Mieszkanie 2 pokoi 70 m² Golem, Albania

Golem, Qerret, Albania, Bashkia Kavaje
$125,884
$1,798/m²
;
In CRM: 6161834
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 6.04.2026

Cena za m²
    $1,798/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²

Opis

Adria Residence jest wyrafinowaną nadbrzeżną rezydencją, gdzie nowoczesne życie doskonale łączy się z naturą. Położony w jednym z najbardziej zielonych i najcichszych obszarów Qerret, zaledwie 200 metrów od linii brzegowej, kompleks oferuje łatwy dostęp do plaży przez frontową drogę - co każdego dnia relaksujące doświadczenie nad morzem. Rezydencja obejmuje ponad 330 starannie zaprojektowane apartamenty i ponad 200 miejsc parkingowych, zapewniając komfort i bezpieczeństwo dla każdego mieszkańca. Otoczony zielonymi przestrzeniami i charakteryzujący się nowoczesną architekturą, Adria Residence jest zaprojektowany w celu stworzenia idealnej harmonii między prywatnością a społecznością. Idealne środowisko życia i doskonała okazja inwestycyjna. Dostępne do sprzedaży: 2 + 1 Apartament, Qerret, Kavajë Apartament Informacje: • Powierzchnia apartamentu (Net): 69.8m ² • Powierzchnia apartamentu (Gross): 80.6m ² • 3 piętro Układ: • Pokój dzienny • Kuchnia • 2 sypialnie • 1 łazienka • 1 balkon Inne funkcje: • Regularna objętość • Z windą • Orientacja na południe • Płatność w ratach opcji • Doskonała możliwość inwestycji • Wysoka jakość konstrukcji. Aby odwiedzić nieruchomość, skontaktuj się z nami!

Lokalizacja na mapie

Golem, Qerret, Albania, Bashkia Kavaje
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny