Mieszkanie 2 pokoi 65 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$193,841
$3,001/m²
;
Data aktualizacji: 3.04.2026

Cena za m²
    $3,001/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Opis

🏡🔑 1 + 1 APARTAMENT DO SPRZEDAŻY W UJI I KOTOHTON, VLORA.
📍 Niedaleko Le Palazzine Hotel

📍 Lokalizacja:
Apartament znajduje się w jednym z najbardziej preferowanych obszarów miasta Vlora.
Obszar jest cichy, ze świeżym powietrzem i oferuje maksymalny komfort dla stałego pobytu lub inwestycji turystycznych. Główne usługi, takie jak supermarkety, apteki, bary i restauracje są bardzo blisko, a Lungomare i plaże są łatwo dostępne na piechotę.

🛋 Apartament jest wyposażony w nowoczesne meble i meble wykonane na zamówienie, inwestycje wykonane z wysokiej jakości materiałów i nowoczesny i funkcjonalny design, gotowy do natychmiastowego zamieszkania lub inwestycji.

💰 Cena: 168,000 EUR / ogółem
📐 Powierzchnia: 64,6 m ² / brutto
📐 Powierzchnia: 56 m ² / netto
📍 Lokalizacja: Rruga Dhimitër Komi, Vlora.
📃 Z certyfikatem własności
OCENA: Zachód