Mieszkanie 1 pokój 61 m² Golem, Albania

Golem, Albania, Bashkia Kavaje
$110,144
$1,806/m²
;
In CRM: 6059527
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.03.2026

Cena za m²
    $1,806/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    61 m²

Opis

Mamy na sprzedaż 1 + 1 apartament w "Dragot" Residence, Golem, Kavajë.
Położony zaledwie 150 m od morza.
Z absolutną jakością konstrukcyjną, certyfikowanym standardem używanych materiałów, przestrzeniami rekreacyjnymi, środowiskami relaksu, w których skupia się na potrzebach mieszkańców dla komfortowego życia.
Informacje o apartamencie:
• Powierzchnia netto: 60.7m ²
• Powierzchnia brutto: 69,8 m ²
• 2. piętro

Organizacja wewnętrzna:
• Salon
• Kuchnia
• 1 sypialnia
• 1 łazienka
• 1 Balkon

Inne kwalifikacje:
• Doskonała możliwość inwestycji
• Wysoka jakość konstrukcji.
• Orientacja na wschód
• Rezydencja jest odpowiednia dla każdego, dając możliwość aktywnego i zdrowego życia.

Dla nieruchomości odwiedzić kontakt z nami!