Mieszkanie 2 pokoi 82 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$190,373
$2,322/m²
;
In CRM: 673754
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $2,322/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    82 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    10

Opis

Doświadcz najlepszych z Durrës żyjących w tym wspaniałym nowym condominium, gotowy do wprowadzenia! Położony w samym sercu miasta, ten dwupiętrowy dom oferuje przestronną powierzchnię mieszkalną 82 m2, z 1 sypialnią, 1 łazienką i 1 dodatkową przestrzenią. Korzystaj z nowoczesnych udogodnień, takich jak piec elektryczny, piekarnik, lodówka i okap kuchenny, a także klimatyzację i podwójne szyby. Obiekt wyposażony jest w ogrzewanie elektryczne. Z 10 piętrami luksusowego życia, będziesz zaledwie kilka kroków od centrum miasta, z łatwym dostępem do transportu publicznego i szereg udogodnień. Durrës, historyczne miasto o bogatym dziedzictwie kulturowym, oferuje unikalną mieszankę tradycyjnego i nowoczesnego uroku.