Mieszkanie 2 pokoi 65 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$150,428
$2,314/m²
;
Data aktualizacji: 21.03.2026

Cena za m²
    $2,314/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    65 m²

Opis

Stylowy, odnowiony 1 + 1 apartament w dzielnicy Illyria Beach jest na sprzedaż. Jest po cichu położony zaledwie 50 metrów od morza. Jest na 6 piętrze budynku z nową windą. Mierzy 65 metrów kwadratowych i posiada balkon. Apartament został zmodernizowany i luksusowo odnowiony, wyposażony w ściany mikrocementowe, sufit podwieszany z ukrytym oświetleniem i reflektory, nowe elektryczne okablowanie i hydraulika, meble premium na zamówienie, i jest w pełni wyposażony w nowe urządzenia. Jest gotowy do wejścia. Cena: 130 000 €(объект 190326-1)