Mieszkanie 3 pokoi 88 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$177,205
$2,014/m²
;
In CRM: 19815
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.02.2026

Cena za m²
    $2,014/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    88 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2014
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    13

Opis

Apartament znajduje się na 2 piętrze nad ziemią budynku z windą w obszarze byłego posterunku policji, w pobliżu centrum Durres. Ma łącznie 103m2 i jest zorganizowany w salonie połączonym z kuchnią, 2 sypialnie, 2 łazienki i 1 balkon. Apartament jest całkowicie odnowiony z nowych prac i jest gotowy do wyposażenia. Obszar, na którym znajduje się nieruchomość, jest preferowanym obszarem mieszkalnym blisko wszystkich obiektów. Ma zwykłą dokumentację hipoteczną gotową do sprzedaży!

Aby uzyskać więcej informacji lub zaplanować wizytę w obiekcie, nie wahaj się skontaktować z nami!