Mieszkanie 2 pokoi 86 m² Tirana Municipality, Albania

Albania, Tirana Municipality, Tirana
$198,282
$2,306/m²
;
In CRM: 4525339
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.01.2026

• Adres
    Rruga Aleksander Moisiu, 12 Hotel Bermon

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,306/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    86 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

Na sprzedaż 2 + 1 apartament podzielony na 2 1 + 1 apartamenty.

Przegrody zostały wykonane przez architekta na dwie jednostki 1 + 1, każda w pełni funkcjonalna i zarejestrowana na platformie Airbnb - z historią sukcesu i regularnych rezerwacji!

Położony na 2 piętrze mieszkalnym nowego i nowoczesnego budynku (budowa 2024)?
Powierzchnia całkowita: 93,7 m ².
- Apartament 1: 33.7 m ².
- Apartament 2: 48.6 m ².

Dwa oddzielne wejścia, każda jednostka z kuchnią, sypialnią i łazienką.

Wysoka jakość konstrukcji.
Nowoczesne meble.
Meble i urządzenia domowe marek wysokiej jakości.
Aspiracja i klimatyzacja.
Winda i dobrze utrzymane wspólne obszary.

Gotowy do generowania dochodów z pierwszego dnia inwestycji.
Zarejestrowany i operacyjny na platformie Airbnb.
Idealny dla inwestorów szukających szybkiego zwrotu.

Możliwość zakupu Post Parking za dodatkową opłatą.

Lokalizacja w pobliżu Health Services, Szpitale, Prywatne uczelnie i instytucje państwowe zapewnia stałe rezerwacje na nieruchomości.
Rzadka okazja do nabycia nieruchomości, która generuje natychmiastowe dochody, z dużym potencjałem do oceny i zysku z krótkoterminowych czynszów.

Aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować wizytę, skontaktuj się ze mną!