Nieruchomości komercyjne 82 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$235,433
$2,871/m²
;
Data aktualizacji: 20.02.2026

Cena za m²
    $2,871/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    82 m²

Informacje handlowe

  • Cena stała

Opis

Miejsce handlowe na sprzedaż w najlepszej okolicy Shkozet
Przedmieścia na sprzedaż w najbardziej wysuniętej części Szkozetu, o łącznej powierzchni 82 m ², położone na pierwszej linii drogi głównej.
Obiekt oferuje maksymalną widoczność i doskonałą dostępność, dzięki czemu nadaje się do każdego rodzaju działalności handlowej, kliniki, biura lub sklepu detalicznego.
Obecnie jest on wynajmowany za 600 euro miesięcznie, co czyni go idealną szansą inwestycyjną z natychmiastowym zwrotem.
📍 Rozmieszczenie: Shkozet, pierwsza linia na głównej drodze
📐 Powierzchnia: 82 m ²
💶 Bieżący czynsz: €600 / miesiąc
💰 Cena: 200,000 EUR

Finanse
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty