Nieruchomości komercyjne 130 m² Tirana Municipality, Albania

Albania, Tirana Municipality, Tirana
$349,413
$2,688/m²
;
In CRM: 4055573
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.10.2025

Cena za m²
    $2,688/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    130 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2015

Opis

Commercial premises for sale in Fresk! The environment has a surface of 130m2, it is organized in two open space environments, 2 toilets, 1 warehouse, also with permission from the Municipality, the external environment can be used. For more information or a visit to the property, you are welcome to contact us!

Lokalizacja na mapie

Albania, Tirana Municipality, Tirana
Edukacja
Opieka zdrowotna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty