1 bedroom apartment 104 m² Agios Tychonas, Cyprus

Agios Tychonas, Cyprus, Koinoteta Agiou Tychona
$566,590
$5,427/m²
;
Last update: 24/09/2025

Price per m²
    $5,427/m²
  • Bedrooms
    Bedrooms
    1
  • Total area
    Total area
    104 m²

Location on the map

Agios Tychonas, Cyprus, Koinoteta Agiou Tychona
Food & Drink
Leisure