Villa 450 m² Gjashte, Albania

Saranda, Gjashte, Albania, Bashkia Sarande
$1,30M
$2,880/m²
;
Last update: 04/04/2026

Total area
    450 m²
  • Living area
    Living area
    400 m²
  • Land area
    Land area
    490 m²

Trading information

  • Fixed Price

Payment information

  • Clean offer

Location on the map

Saranda, Gjashte, Albania, Bashkia Sarande
Education
Healthcare
Grocery stores
Food & Drink
Transportation
Finance