Mieszkanie 36 m² Dubaj, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie, Dubaj
$381,220
$10,589/m²
;
Data aktualizacji: 20.03.2026

• Metro
    Creek (~ 400 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $10,589/m²
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    36 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027

Opis

Odkryj szczyt miejskiego wyrafinowania w Binghatti Cullinan, premiera rozwoju mieszkaniowego w Al Jaddafie przez Binghatti Developers. To architektoniczne arcydzieło oferuje wyrafinowaną kolekcję studio, jeden, dwa i trzypokojowe apartamenty, przeznaczone dla tych, którzy szukają elegancji, komfortu i bezproblemowej łączności w jednym z najbardziej strategicznych miejsc Dubaju.
Binghatti Cullinan jest uderzającym dodatkiem do linii powietrznej Al Jaddaf, z unikalną konfiguracją B G 4 Podiums 14 Residential Floors. Rozwój jest skrupulatnie wykonane z high-end wykończenia, wielki 7.65m lobby, i zintegrowanych przestrzeni detalicznych, zapewniając luksusowy i wygodny styl życia dla mieszkańców. Każda jednostka jest przeznaczona do maksymalizacji naturalnego światła i przestrzeni, z przestronnymi balkonami oferującymi panoramiczne widoki na otaczający krajobraz miejski. Osiem szybkobieżnych wind zapewnia szybki dostęp przez całą wieżę, zwiększając komfort codziennego użytku i wydajność.
Główne cechy
B G 4 Podiums 14 Mieszkalne FloorsGrand 7.65- metr wysoki sufit lobbyOsiem szybkobieżnych wind Zintegrowane pomieszczenia detaliczne na podłodze Przestronne balkony z widokiem panoramicznym Inteligentne funkcje domu i wykończenia premium
Ustawienia lokalizacji
1 km od stacji metra Al Jaddaf 5 minut do centrum Dubaju i Dubaju Mall10 minut do międzynarodowego lotniska w Dubaju (DXB) Blisko Dubaju Creek i Zabeel StadiumEasy dostęp do Al Khail Road