Mieszkanie 3 pokoi 402 m² Ras al-Chajma, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie
$5,20M
$12,937/m²
;
Data aktualizacji: 2.12.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Emiraty Arabskie
  • Region / Państwo
    Ras al-Chajma
  • Adres
    F16 Street

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $12,937/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    402 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026

Opis

Żyć jak rodzina królewska w Waldorf Astoria Residences - Ras Al Khaimah

Waldorf Astoria Rezydencje to legendarny luksus w Ras Al Khaimah, reprezentowany tylko przez 38 ekskluzywnych rezydencji korporacyjnych. Zbudowany przez Al Hamra Real Estate Development LLC, ta ikona wieża obejmuje bespoke 2-3 pokojowe apartamenty, 4-5 pokojowe penthouses i jeden wspaniały 5 pokojowe niebo pałac. Powierzchnia każdego miejsca zamieszkania wynosi 175 do 910 metrów kwadratowych. Mają inteligentny system domu, prywatne salony wind i zapierające dech w piersiach widoki na morze, Al Marjan Island lub Al Hamra Golf Club.

Monte Carlo Cigar Hall

Eleganckie schronienie dla koneserów, gdzie premium cygara i dobre duchy są prezentowane w luksusowej atmosferze. Szafki osobiste dla humidorów i miękkich krzeseł tworzą idealną atmosferę do relaksu i komunikacji.

Kino prywatne

Nowoczesne kino z najwyższej jakości technologiami audiowizualnymi i luksusowe krzesła z powrotem składane do pełnego zanurzenia. Mieszkańcy mogą korzystać z prywatnych wyświetlaczy z pełną obsługę concierge w przytulnym środowisku.