Mieszkanie 38 m² Dubaj, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie
$204,221
$5,374/m²
;
Data aktualizacji: 15.12.2025

Cena za m²
    $5,374/m²
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    38 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027

Opis

Cena zaczyna się od AED 750 000 EUR124; 38 m2
One Sky Park - arcydzieło Elegancji w JVC
Podwyższone Życie, Przedefiniowana Sophystications
One Sky Park, prestiżowy rozwój IMAN Developers, uosabia luksus, innowacje i niezrównany design. Wypożyczone za swoje zaangażowanie w wyjątkową jakość, skrupulatne rzemiosło i artystyczne elementy architektoniczne, IMAN Deweloperzy przedstawiają arcydzieło mieszkaniowe, które płynnie łączy wyrafinowanie i wspaniałość.
Położony w samym sercu Jumeirah Village Circle (JVC), One Sky Park oferuje rozległe krajobrazy, światowej klasy udogodnienia i bezproblemowe połączenie w Dubaju. Rozwój znajduje się w bliskości luksusowych centrów handlowych, szkół najwyższego poziomu i najwyższej jakości placówek opieki zdrowotnej, co czyni go idealnym wyborem dla nowoczesnych rodzin i profesjonalistów poszukujących ekskluzywnego stylu życia.
Pierwsza lokalizacja & niezrównana Łączność
Położony w jednej z najbardziej wysuniętych po Dubaju dzielnic mieszkalnych, JVC oferuje kwitnącą atmosferę społeczności, doskonałą infrastrukturę i wygodny dostęp do głównych atrakcji:
Centrum handlowe - 3 minuty
Dubaj Marina & Bluewaters Wyspa - 10 min
Palm Jumeirah - 15 min
Dubai Expo City - 15 min
Burj Al Arab - 24 min
Centrum Dubaj i Burj Khalifa - 23 minuty
Port lotniczy w Dubaju (DXB) - 25 min
Międzynarodowy port lotniczy Al Maktoum (DWC) - 20 min