Kawalerka 34 m² Dubaj, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie, Dubaj
$259,168
$7,623/m²
;
In CRM: 2054243
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.03.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Emiraty Arabskie
  • Region / Państwo
    Dubaj
  • Adres
    15b Street
  • Metro
    World Trade Centre (~ 500 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $7,623/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    34 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    12

Opis

Apartamenty w Dubaju w projekcie Elysian Residence jest doskonałą okazją do zakupu mieszkania w Dubaju w centralnej lokalizacji. Nieruchomości w ZEA w takich projektach łączy jakość premium, wygodę i wysoki potencjał inwestycyjny.

Elysian Residence by New MFOUR to nowoczesny apartament w Dubaju w Al Satwa / Jumeirah Garden City. Projekt jest idealny zarówno dla nieruchomości mieszkalnych jak i inwestycyjnych w Dubaju z wysokim zapotrzebowaniem na czynsz.

Kompleks oferuje apartamenty w Dubaju w różnych formatach:

  • studio
  • 1-pokojowe apartamenty
  • 2-pokojowe apartamenty
  • 3-pokojowe apartamenty

Wszystkie apartamenty w Dubaju są wykonane z premium wykończenia, przemyślane układy i panoramiczne okna od podłogi do sufitu, co sprawia, że mieszkanie w Dubaju tak komfortowe, jak to możliwe.

Apartamenty w Dubaju ceny w takich projektach mają wysoki potencjał wzrostu ze względu na centralną lokalizację i rozwój infrastruktury. Jest to świetna opcja dla tych, którzy planują kupić mieszkanie w ZEA dla inwestycji lub zamieszkania.