Mieszkanie 118 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$250,000
$2,119/m²
;
In CRM: 30298
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $2,119/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    118 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    70 m²

Opis

30298 Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w mieszkalnym kompleksie Arkady Palace, znajduje się na pierwszej linii morza. Mieszkanie jest odnowione w eleganckim stylu klasycznym. Przestronny salon kuchni 40 metrów kwadratowych. b. Wszystkie meble są wykonane z naturalnego drewna. Dwie łazienki, wyposażone w ciepłe podłogi. Wysokiej jakości urządzenia. System bezpieczeństwa zainstalowany. Zapewnia alarm z 16 czujnikami ruchu, łamania i sterowania drzwi wejściowych oraz ochronę okien z regulowanymi rolkami. Przed drzwiami wejściowymi zainstalowana jest osobista kamera wideo. Concierge jest na służbie przez całą dobę. Dom jest zamknięty i chroniony. Wejście jest tylko kartą.