Willa 5 pokojów 165 m² Kas, Turcja

Kas, Turcja
$351,843
$2,132/m²
;
Data aktualizacji: 18.05.2026

Rok realizacji
    2015
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    165 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    145 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    500 m²

Opis

Wolnostojąca Willa z Basenem Naprzeciwko Plaży Patara w Antalyi

Gelemiş, uznawane za serce Patary, to wyjątkowa miejscowość łącząca mistyczną atmosferę starożytnej cywilizacji licyjskiej z nowoczesnym, kameralnym charakterem wioski. Położona tuż obok słynnego na całym świecie starożytnego miasta Patara oraz 18-kilometrowej piaszczystej plaży, stanowi spokojną oazę dla miłośników natury dzięki bogatej roślinności i czystemu powietrzu. Niskie kamienne domy, ulice obsadzone bugenwillami oraz lokalne butiki oddają ciepły śródziemnomorski klimat. Gelemiş jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc w regionie Kaş dla osób szukających spokojnego stylu życia oraz inwestycji z wysokim potencjałem turystycznym.

Ta willa na sprzedaż w Kaş w Antalyi znajduje się 600 m od głównej drogi, 5 km od starożytnego miasta Patara i plaży Patara, 8 km od Kalkan, 14 km od Kaputaş Beach oraz 114 km od lotniska Dalaman Airport.