Dom 6 pokojów Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$1,83M
$2,201/m²
;
In CRM: 1007069
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    10
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    830 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    689 m²

Opis

6 Sypialnie 10 Łazienka Nowoczesny styl Pool Villa na sprzedaż w Huay Yai. Siedząc na 689.2 Sqm powierzchni i 830 Sqm powierzchni użytkowej. Willa jest w pełni umeblowana i posiada dwa duże salony, w tym jeden na drugim piętrze z europejskim barem kuchennym, idealny do zabawy. W domu znajduje się dedykowana jadalnia, kuchnia tajska do autentycznego gotowania, kuchnia europejska do międzynarodowych potraw, pralnia, oddzielny pokój pokojówki dla dodatkowej prywatności, dwa pomieszczenia do przechowywania i pokój systemowy do zarządzania gospodarstwami domowymi. Wielofunkcyjny pokój pozwala na wszechstronne zastosowanie, dostosowując się do Państwa potrzeb. Przestrzenie zewnętrzne obejmują wspaniały basen 2nd- piętro z wodospadem i relaksujący ogród nieba. Z 4- parking samochodowy, ładowarka EV i system ogniw słonecznych, willa łączy nowoczesny luksus z wygodą i trwałością, tworząc idealne sanktuarium dla komfortowego życia.

Wyposażenie:

  • Prywatny basen
  • Ogród
  • Inteligentny Dom
  • Prywatna winda
  • Solar Rooftop
  • Ładowarka EV

Harmony Hills Villa Pattaya znajduje się w dzielnicy Huay Yai East Pattaya. Ta lokalizacja oferuje wygodny dostęp do głównych tras, w tym Pattaya- Mapa Ta Phut autostrady. Jest to około 10 minut jazdy do plaży Jomtien i miasta Pattaya, co czyni go idealnym miejscem dla tych, którzy chcą cieszyć się zarówno spokojem i życiem miasta.

Skontaktuj się z nami, aby zobaczyć tę nieruchomość dzisiaj