Willa 4 pokoi 565 m² Choeng Thale, Tajlandia

Tajlandia, Choeng Thale
$2,05M
$3,625/m²
;
Data aktualizacji: 6.01.2026

• Adres
    Koktanod 2

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    565 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    565 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 004 m²

Opis

Wykres 1004 metrów kwadratowych. Ogród o powierzchni 444 m2 i basen o powierzchni 14x7 metrów.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?