Dom 6 pokojów Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$1,17M
$1,619/m²
;
In CRM: 1046008
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    8
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    725 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    808 m²

Opis

6 sypialni Willa w rezydencji Sonora na sprzedaż - Ten elegancko wykonane 6-sypialnia, 8-łazienka basen willa siedzi na hojnej 808 SQM dzia? ka i szczyci się 725 SQM powierzchni użytkowej. W pełni umeblowane i ruchome - w gotowości, willa łączy komfort i wyrafinowanie z przestronnym open- koncepcji układu. Rozległy salon płynnie łączy się z jadalnią i otwiera się na piękne krajobrazy na zewnątrz. Nowoczesna, w pełni wyposażona kuchnia sprawia, że codzienne życie i rozrywka bez wysiłku. Każda sypialnia posiada własną łazienkę i wbudowaną garderobę, zapewniając zarówno prywatność i funkcjonalność. Krok na zewnątrz, aby cieszyć się dużym tarasem, bujna zieleń i musujący prywatny basen - idealny do odkręcania lub rozrywki. Thoughtfull zaprojektowane do życia rodzinnego lub każdy szuka spokoju w wysokiej jakości sąsiedztwie.

Wyposażenie:
  • Parking samochodowy
  • Ogród
  • Prywatny basen
  • Przechowywanie
  • Europejska kuchnia

Lokalizacja znajduje się w bardziej spokojnej okolicy Pattaya, oferując spokojne rekolekcje, będąc nadal w zasięgu zasięgu kluczowych atrakcji miasta. To krótka droga do tętniącego życiem centrum miasta Pattaya, gdzie można podziwiać słynne plaże, centra handlowe, jadalnie i miejsca rozrywki. Okolica jest bujna zielenią, co czyni ją doskonałą dla tych, którzy cenią bardziej naturalne środowisko.

Bliskość jeziora Mabprachan oferuje nie tylko malowniczy widok, ale także doskonałą okazję do aktywności na świeżym powietrzu, takich jak jogging, jazda na rowerze, a nawet pikniki. Ponadto obszar ten jest domem dla różnych zabudowy mieszkaniowej, zapewniając połączenie społeczności lokalnych i ekspatriantów.