Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$135,959
$3,885/m²
;
In CRM: 1054628
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $3,885/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    35 m²

Opis

Riviera Ocean Drive - 1- Sypialnia Sea View Condo na sprzedaż

Ten stylowy 1-sypialnia, 1-łazienka condominium oferuje 35,39 m ² nowoczesnej przestrzeni mieszkalnej na 8 piętrze, z pięknym widokiem na morze i jest w pełni wyposażone w wysokiej jakości meble i wystrój. Gotowy do natychmiastowego wprowadzenia, ta jednostka jest idealna zarówno do użytku osobistego, jak i do celów inwestycyjnych. Położony w Riviera Ocean Drive, jednym z najbardziej prestiżowych osiągnięć Pattaya high-rise, nieruchomość łączy elegancję, komfort i doskonałą długoterminową wartość.

Szczegóły dotyczące własności

  • 1 sypialnia, 1 łazienka
  • Wielkość jednostki: 35.39 m kw.
  • 8. piętro z panoramicznym widokiem na morze
  • Własność kontyngentu zagranicznego
  • W pełni wyposażone w meble i urządzenia

Obiekty projektowe

  • Nieskończony basen z zapierającymi dech w piersiach widokiem
  • Niebo ogród i wiele obszarów relaksu na dachu
  • W pełni wyposażone centrum fitness z nowoczesnymi maszynami
  • Lounge i przestrzenie socjalne z panoramicznym widokiem na miasto i morze
  • 24-godzinna ochrona, dostęp do karty i CCTV
  • Usługi concierge i zarządzanie profesjonalne
  • Zakryty parking i łatwy dostęp do budynku

Lokalizacja - Jomtien Beach, Pattaya
Riviera Ocean Drive znajduje się na Jomtien Second Road, zaledwie krótki spacer do plaży. Okolica jest wypełniona kawiarniami, dobrą kuchnią, centra handlowe i opcje rozrywkowe. Obiekt oferuje również wygodny dostęp do Sukhumvit Road, co ułatwia dojazd do Central Pattaya, Terminal 21, Bangkok Hospital Pattaya, szkół międzynarodowych i wschodniego wybrzeża.