Dom 5 pokojów Bang Sare, Tajlandia

Bang Sare, Tajlandia
$557,463
$282/m²
;
In CRM: 1060958
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    1 978 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 800 m²

Opis

Dwie prywatne wille na sprzedaż w Bang Saray

Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje rzadką okazję do posiadania przestronnej posiadłości w bardzo sought- after Bang Saray obszarze Sattahip, Chonburi. Położony zaledwie 4 minuty od Sukhumvit Road, bezpośrednio naprzeciwko wejścia do Lanna Village i stacji benzynowej PTT, nieruchomości łączy wygodę, prywatność i piękne położenie wybrzeża. Dzięki łatwemu dostępowi do Bang Saray Beach, Nong Nooch Tropical Garden, parków wodnych i innych lokalnych atrakcji, lokalizacja ta jest idealna dla rodzinnej rezydencji, wypoczynku lub nieruchomości inwestycyjnej.

Na hojnej działce posiadłość posiada dwa w pełni wyposażone domy zaprojektowane dla komfortu i elastyczności.

  • Dom Główny: 3 sypialnie, 3 łazienki, duża sala dzienna i w pełni wyposażona kuchnia. Zbudowany w stylu europejskim i dostosowany do zasad feng shui, ten dom jest idealny dla dużej rodziny.

  • Secondary House / Guest House: 2 sypialnie, 2 łazienki i 2 kuchnie - idealne dla personelu, rozszerzonej rodziny lub gości.

Nieruchomość jest w pełni umeblowana i zawiera 7 klimatyzatorów, wody miejskiej i prywatnej studni z zbiornikami magazynowymi, prywatny basen z kopułą siedzenia i łazienka nad basenem, i dwa zadaszone samochody. Obszar zewnętrzny jest ekspansywny, zapewniając dużo miejsca na wypoczynek, sport lub rozrywkę.

Pozycje i udogodnienia

  • W pełni umeblowane wnętrza obu domów

  • 7 klimatyzatorów