Dom 5 pokojów Nong Prue, Tajlandia

Nong Prue, Tajlandia
$480,038
$1,455/m²
;
In CRM: 1069275
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Porn Prapa Nimit 191

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    330 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    400 m²

Opis

Luksusowy 5-osobowy basen Villa w Siam Country Club

Doświadcz wysokiej skali tropikalne życie z tej luksusowej 5-sypialni, 6-łazienka basen willa, starannie zaprojektowane dla komfortu, prywatności i nowoczesnej rodziny życia.
Ta elegancka willa łączy przestronne wnętrza z spokojną atmosferą.

Open-plan salon pływa płynnie do tarasu i prywatnego basenu, idealne dla relaksu lub rozrywkowych gości. Zarówno kuchnie europejskie jak i tajskie są pięknie zaprojektowane dla wygody i stylu, uzupełnione przez zadaszony parking dla 2 samochodów.

Szczegóły własności:

  • Rozmiar terenu: 100 Sq.Wah (400 m2)

  • Powierzchnia mieszkalna: 330 m2

  • 5 Sypialnie

  • 6 łazienki

  • 1 Przestronny salon

  • Kuchnia europejska i tajska

  • Prywatny basen

  • Parking zakryty dla 2 samochodów

Wyposażenie i udogodnienia:

  • Prywatny basen z tarasem słonecznym i salonem

  • W pełni wyposażone nowoczesne kuchnie

  • Przestrzeń gastronomiczna i relaksacyjna na zewnątrz

  • Ogród krajobrazowy

  • Automatyczny system zabezpieczeń bram i CCTV

  • Klimatyzacja w całym

  • Ogrzewacz wody i magazyn

Lokalizacja:
Położony w Soi Siam, Pattaya, ta willa oferuje spokojne i prywatne zakwaterowanie, a jednocześnie wygodnie w pobliżu lokalnych rynków, restauracji, szkół międzynarodowych i głównych centrów handlowych, w tym Terminal 21 i Central Pattaya.
Plaża i autostrada Jomtien Nr 7 jest łatwo dostępny, co czyni go idealnym domem dla rodzin lub długoterminowych inwestycji.