Willa 4 pokoi 594 m² Choeng Thale, Tajlandia

Tajlandia, Choeng Thale
$1,38M
$2,328/m²
;
Data aktualizacji: 22.02.2026

• Adres
    phk4018

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    594 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    354 m²

Opis

Premium Villa Community Near Layan, North Bang Tao

Botanica Foresta to ekskluzywna społeczność willi w okolicy Layan, po cichej, zielonej stronie Bang Tao (Phuket), dogodnie blisko plaży. To doskonały wybór dla tych, którzy cenią prywatność, spokój i wysokiej jakości środowisko życia.

Projekt obejmuje 83 wille w dwóch stylach architektonicznych - Thai- Balinese i nowoczesny - dające społeczności charakterystyczny, zróżnicowany wygląd, a nie jednolity "copy- pasty". Master plan jest przeznaczony do komfortowego codziennego życia: bardziej zielone, więcej miejsca i mniej wizualnego bałaganu.

Infrastruktura w stylu klubowym

W ramach społeczności rozwija się ekosystem całego klubu.

Dostępne:

  • Plac zabaw dla dzieci

  • Ścieżki spacerowe

Planowane:

  • Klub do końca 2026 r.

  • Zaplecze mieszkalne, w tym basen, siłownia fitness i rekreacja / spacery

Jest to coś więcej niż tylko projekt mieszkaniowy - społeczność usługowa z koncepcją stylu życia, która zazwyczaj wzmacnia długoterminową wartość.